Do Zjazdu coraz bliżej...

Koncert zespołu YANINA 4GRAMY  /Janusza Yaniny Iwańskiego/ uświetni VI Zjazd Absolwentów Szkoły przy Zaporze w Dębem z okazji 55-lecia powstania szkoły. Koncert rozpocznie się o 16 czerwca br. o godz. 21. W trosce o bezpieczeństwo Absolwentów - uczestników tegorocznego Zjazdu -  wstęp na koncert a także na imprezy towarzyszące temu wydarzeniu będzie limitowany zarejestrowaniem się i dokonaniem wymaganych opłat za udział w Zjeździe.

Organizatorzy zadbali o zapewnienie sprawnej obsługi i ochrony czerwcowej imprezy, zapewniając stały dyżur odpowiednich służb: ratowników medycznych, straży pożarnej i agencji ochrony. W tym też celu chcąc zapewnić komfort uczestnikom Zjazdu zdecydowano, m.in. o ograniczeniu dostępu do strefy cateringowo – widowiskowej na terenie Szkoły poprzez postawienie barierek ochronnych z wyznaczonymi przejściami. Mamy nadzieję, że te ograniczenia spotkają się ze zrozumieniem uczestników i nie utrudnią płynnego przemieszczania się w pobliżu wewnętrznego dziedzińca Szkoły.

Natomiast warto się pośpieszyć z zapisami, bowiem do rozpoczęcia Zjazdu pozostało niewiele ponad miesiąc a jak dotychczas wymierną wolę udziału w świętowaniu tego jubileuszu wyraziło jak dotąd nieco ponad 120 Absolwentów. Liczymy na kolejne zgłoszenia.

Wciąż można się rejestrować i wpłacać pieniądze za uczestnictwo w tegorocznym Zjeździe. Na stronie Szkoły http://zspkomornica.szkolnastrona.pl/ została utworzona zakładka: 55-lecie Szkoły, a w niej Regulamin Zjazdu i link do zapisów https://absolwenci.wieliszew.pl/.

Tym jeszcze  niezdecydowanym przypominamy, że udział w imprezie jest płatny a wysokość opłaty jednorazowej wynosi:

- Od dnia rozpoczęcia zapisów do dnia 15 maja 2018 roku – 130 zł.

- Od dnia 16 maja 2018 – do 31 maja 2018 roku – 150 zł

- Od dnia 1 czerwca 2018 roku – do 15 czerwca 2018 roku – 170 zł

- W Biurze Zjazdu 16 czerwca 2018 roku – 200 zł

ZAPRASZAMY


Drukuj   E-mail

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież