Przedmaturalne echa

Choć Studniówka 2018 przeszła już do historii, to chyba warto wspomnieć, że tegoroczny bal maturalny licealistów ze Szkoły przy zaporze w Dębem odbył się w sobotę, 13 stycznia 2018 r. Tuż przed początkiem (minionych już 40 dni temu) styczniowych ferii zimowych, na 110 dni przed majowym egzaminem dojrzałości, uczniowie trzech klas maturalnych LO Komornica i ich goście bawili się w luksusowych wnętrzach Hotelu Windsor w Jachrance.

Po wstępnych przywitaniach i odtańczeniu tradycyjnego Poloneza rozpoczęto zabawę, która  trwała (podobno) do białego rana. Wśród nauczycieli bawiących się na tym balu razem z uczniami byli oczywiście: dyrektor Krzysztof Roszak, wicedyrektor Anna Sołodko i wychowawcy klas.

W tym gronie zaproszonych swoje należne miejsce zajęli wójt gminy Wieliszew Paweł Kownacki oraz proboszcz parafii Wieliszew Grzegorz Kucharski.

Możliwe, że echa tej studniówki gdzieś jeszcze pobrzmiewają nad pobliskim Jeziorem Zegrzyńskim i w umysłach jej uczestników, ale czas wrócić do rzeczywistości.

Bo matura coraz bliżej...

  1. PS. Autorem załączonego zdjęcia przedstawiającego studniówkowy tort jest Piotr Cienkowski. A pierwsze kawałki z tej słodkiej pyszności (trochę z obowiązku ale też i ze swego przywileju) odkroiła Dyrekcja Szkoły: Krzysztof Roszak i Anna Sołodko.

Drukuj   E-mail

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież