Kwartalnik zaprasza na Zjazd

To właściwy moment, by 16 czerwca 2018 r. świętować 55. rocznicę powstania Szkoły poszukującej nowych rozwiązań w zmieniającej się rzeczywistości – napisał Jerzy Wilczyński w swym Zaproszeniu na Zjazd, zamieszczonym na stronie tytułowej czerwcowego wydania (nr16/17) kwartalnika SZKOŁA PRZY ZAPORZE, które jest już dostępne na naszej stronie internetowej.

Natomiast już od kilku dni trwa  kolportaż „papierowego” wydania najnowszego numeru kwartalnika. Czynimy to etapowo, ponieważ tym razem o 100 % zwiększyliśmy nakład i mamy do rozdysponowania - 1000 egzemplarzy. Częścią tego podwojonego nakładu chcemy obdarować także uczestników VI Zjazdu.

Jak zawsze mamy nadzieję, że zawartość bieżącego numeru wzbudzi Wasze zainteresowanie a jubileuszowe okoliczności towarzyszące temu wydaniu, powiększą grono naszych Czytelników .

Życzymy przyjemnej lektury!

PS. Mamy również inną niespodziankę dla tych uczestników Zjazdu, którzy jeszcze nie mają Monografii Technikum w Dębem im. Józefa Próchnika a chcieliby tę książkę mieć na własność. Podczas Zjazdu będzie również możliwość jej zakupu. Wydawca Monografii – Firma MULTI z Brodnicy, dysponuje jeszcze odpowiednim zapasem egzemplarzy, które znajdziecie wraz z innymi gadżetami zjazdowymi, na stoisku przygotowanym przez Firmę naszego Absolwenta - Tomasza Siekierskiego (Matura 1986).


Drukuj   E-mail

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież