Archiwum

"X Jubileuszowy Zlot Absolwentów TGW - Matura 73 plus Przyjaciele" 26-28 czerwca 2020 roku

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować o kolejnym, tym razem jubileuszowym zlocie absolwentów TGW, tradycyjnie odbywającym się na terenie naszej, dawnej Szkoły. Zważywszy na wyjątkowość owego wydarzenia – bo to przecież nie byle jaki jubileusz, zwracamy się do rosnącej z roku na rok gawiedzi absolwenckiej /rocznikowo coraz młodszej/, tudzież profesorskiej z tamtych lat, o pomysły ubogacenia naszego corocznego spotkania. Poza tradycyjnym już powitaniem „tych co z daleka” w piątkowe popołudnie tj.26 czerwca od godz. 17, oraz obowiązującym nas spotkaniu Towarzystwa o charakterze sprawozdawczo-wyborczym,  mamy nadzieję stosunkowo krótkim i nie nużącym w sobotnie, wczesne popołudnie, chcielibyśmy aby cała reszta spotkania była dziełem Waszych umysłów. A macie do dyspozycji 24 godziny tj. w sobotę od godziny 12  do niedzieli godz.12.

Macie również do dyspozycji „Komentarze” na naszej stronie /niedawno uruchomione/ oraz naszą pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Liczymy na Waszą pomoc i pragniemy aby przebieg jubileuszowego spotkania zapadł nam wszystkim długo w pamięci. Łączymy pozdrowienia – Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Szkoły przy Zaporze w Dębem.


Drukuj   E-mail

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone dla Towarzystwa Przyjaciół Szkoły przy Zaporze w Dębem
Tworzenie stron internetowych Pedros.com.pl