Archiwum

„ Słowo się rzekło, kobyłka u płotu” – Wójt dotrzymał słowa.

„ Słowo się rzekło, kobyłka u płotu” – Wójt dotrzymał słowa.

Pan Paweł Kownacki, Wójt Gminy Wieliszew, dotrzymał słowa danego publicznie blisko 300 osobowej rzeszy Absolwentów Technikum Gospodarki Wodnej w Dębem na tradycyjnym już kolejnym Zjeździe Absolwentów zorganizowanym z okazji 55-lecia powstania tej szacownej placówki oświatowej. Na tymże Zjeździe, że przypomnę zorganizowanym przez Szkołę, Gminę Wieliszew i nasze Towarzystwo w 2018r., jak pamiętamy padła deklaracja z ust Pana Wójta o wykonaniu do następnego Zjazdu Absolwentów w 2022r.  termomodernizacji budynków szkolnych: budynku głównego oraz internatów. I tak też się stało.

Termomodernizację zakończono w bieżącym roku tuż przed powrotem młodzieży szkolnej z wakacji, a My jej rozpoczęcie asygnowaliśmy zwiastunem na naszej stronie p.t. „No comment”.

Cieszy nas bardzo, że wprawdzie w innej, odległej od naszej odsłonie dydaktyczno-wychowawczej, obiekty szkolne zachowały swoją funkcję, zostały zrewitalizowane zyskując nowoczesną fasadę i tym samym będą długo służyły dalej kształceniu młodzieży szkolnej, co od wielu lat było m.in. celem naszego działania. W pewnym sensie My jako absolwenci też jesteśmy „spełnieni”.

Zatem w pełni uzasadnione jest zilustrowanie tych wydarzeń, jak zwykle w takich sytuacjach niezawodnym porzekadłem  ludowym:  „słowo się rzekło, kobyłka u płotu”. I tak trzymać!

       

    

    

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Szkoły przy Zaporze w Dębem


Drukuj   E-mail

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone dla Towarzystwa Przyjaciół Szkoły przy Zaporze w Dębem
Tworzenie stron internetowych Pedros.com.pl