Licealiści biegali przełaje

Emil Mańk i Daniel Wróblewski z LO Komornica zostali mistrzami powiatu legionowskiego w biegach przełajowych na dystansach 1500 m i 2500 m rozegranych dziś (7.X) na obiektach Szkoły przy zaporze. Uczniowie z ul. Nasielskiej zdominowali konkurencje wśród chłopców, zajmując 10 spośród 16 miejsc premiowanych awansem do rejonowych eliminacji Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

Już w najbliższy piątek (10.X) Szkoła przy zaporze ponownie będzie gościć biegaczy ze szkół ponadgimnazjalnych z 5 powiatów tzw. rejonu legionowskiego (Legionowo, Nowy Dwór Maz, Otwock, Piaseczno, Wołomin).

W rywalizacji dziewcząt jedynie Dominice Bisialskiej udało się stanąć na drugim stopniu podium w biegu na 800 m, natomiast 8. w tym biegu Karolina Wesołowska i Monika Węgłowska - 4. na 1500 m, zapewniły sobie start w piątkowych zawodach rejonowych.

Sędzią głównym zawodów był Włodzimierz Matejewski.

       Dziewczęta 800 m

1.       Eliza Podgórska                                LO Salezjanie

2.       Dominika Bisialska                         LO Komornica

3.       Katarzyna Jędrzejewska                    LO Konopnicka

4.       Monika Oleszczuk                             LO Konopnicka

5.       Zuzanna Wieczorek                           LO Salezjanie

6.       Patrycja Pietraszkiewicz                    LO Konopnicka

7.       Magalena Nalewajk                          LO Konopnicka

8.       Karolina Wesołowska                   LO Komornica

        Dziewczęta 1500 m

1.       Joanna Żbikowska                           II LO Legionowo

2.       Joanna Dyga                                   II LO Legionowo

3.       Katarzyna Salamonik                      LO Konopnicka

4.       Monika Węgłowska                      LO Komornica

5.       Dominika Czajka                             II LO Legionowo

6.       Dominika Wojciechowska                LO Konopnicka

7.       Sylwia Łęgowska                             LO Konopnicka

8.       Lidia Kongiel                                   LO Konopnicka

Chłopcy       1500 m

1.       Emil Mańk                                                 LO Komornica

2.       Maciej Kiliński                                             PZSP Serock

3.       Patryk Wiórkiewicz                                  LO Komornica

4.       Hubert Filipiak                                         LO Komornica

5.       Kamil Pośpieszyński                               LO Komornica

6.       Robert Garbacz                                       LO Komornica

7.       Krystian Bandurski                                  LO Komornica

8.       Wojciech Reczek                                       LO Konopnicka

    Chłopcy       2500 m

1.       Daniel Wróblewski                       LO Komornica

2.       Jacek Domała                                  PZSP Legionowo

3.       Adam Błaszczak                              LO Konopnicka

4.       Michał Karpiński                              LO Konopnicka

5.       Michał Kosowicz                          LO Komornica

6.       Mateusz Sawicki                             LO Konopnicka

7.       Paweł Nienałtowski                     LO Komornica

8.      Oskar Sienkiewicz                        LO Komornica

 

Zdjęcia z dzisiejszych zawodów można zobaczyć w

{gallery id=foto1 layout=hidden}biegi{/gallery}
{gallery link=foto1}Galerii Biegi{/gallery}

Drukuj   E-mail