Trzecie miejsce piłkarzy

Najniższy stopień turniejowego podium zajęli futboliści LO Komornica (dawne TGW Dębe) w rozegranych w środę, 15.10.br na stadionie miejskim w Legionowie mistrzostwach powiatu legionowskiego w piłce nożnej. Tytuł mistrzowski obronili uczniowie z Liceum im. Marii Konopnickiej.

W środowych zawodach zagrało 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. Podopieczni trenera Pawła Wrońskiego rozpoczęli od zwycięstwa 4-1 z PZSP Legionowo, ale w pojedynku o wejście do finału ulegli 1-2 faworyzowanym rywalom z legionowskiego „Konopa”. W meczu o 3 miejsce reprezentanci Szkoły przy zaporze bezproblemowo zwyciężyli 3-0 drużynę II LO Legionowo.

W finale zmierzyły się drużyny PZSP Serock i LO „Konopnicka”. W normalnym czasie (grano 2x15 min) żadnemu zespołowi nie udało się strzelić bramki. W rzutach karnych skuteczniejsi byli legionowianie wygrywając 4-3.

Wynik mistrzowskiego turnieju licealistów:

Grupa A. LO Komornica – PZSP Legionowo 4-1. Bramki: Oskar Sinkiewicz -3, Piotr Szwedzik -1.

PZSP Legionowo – LO Konopnicka 0-1,

LO Komornica – LO Konopnicka 1-2. Bramka: Daniel Wróblewski.

Kolejność: 1. LO Konopnicka; 2. LO Komornica; 3. PZSP Legionowo.

Grupa B. PZSP Serock – II LO Legionowo 3-1,

II LO – Liceum Salezjańskie Legionowo 1-1,

Salezjańskie – PZSP Serock 0-2.

Kolejność: 1. PZSP Serock; 2. II LO Legionowo; 3. Liceum Salezjańskie.

O III miejsce: LO Komornica – II LO Legionowo 3-0. Bramki: Szwedzik – 2; Sinkiewicz -1.

Finał: LO Konopnicka – PZSP Serock 0-0. Karne 4-3.

LO Komornica: Dawid Grudzień – Krystian Bandurski, Paweł Nienałtowski, Patryk Dądera, Filip Dukielski, Patryk Wiórkiewicz, Daniel Wróblewski, Hubert Filipiak, Łukasz Meliński, Piotr Szwedzik, Oskar Sinkiewicz oraz Mateusz Oparcik, Damian Szadrański, Michał Truszkiewicz.


Drukuj   E-mail

Comments are now closed for this entry