Pingpongowe laury dla Weroniki i Emilii

Weronika Oleksiak i Emilia Składanek ze Szkoły przy zaporze w Dębem wygrały drużynową rywalizację dziewcząt w mistrzostwach powiatu legionowskiego w tenisie stołowym, rozegraną 12 kwietnia br. w legionowskiej Arenie. Mistrzowski duet z LO Komornica łatwo zwyciężył w każdym z trzech rozegranych meczów, w których Weronika Oleksiak przegrała tylko jednego seta i całkiem zasłużenie została uznana za najlepszą zawodniczkę turnieju. Przypomnijmy, że w ubiegłorocznej rywalizacji licealistek, pingpongowa para - Weronika i Emilia zajęły drugą lokatę.

Znacznie gorzej w konkurencji chłopców poczynali sobie ich szkolni koledzy. Wojciech Karpiński i Wiktor Olszewski przegrali wszystkie mecze i zostali sklasyfikowani na końcu stawki, zajmując 4 miejsce.

Pingpongowe duety LO Komornica w roli rezerwowych uzupełniali: Magdalena Łuszczewska i Daniel Janaśkiewicz.

W tegorocznych mistrzostwach nie wzięli udziału reprezentanci PZSP Legionowo z ul. Targowej i Liceum Salezjańskiego.

W tej batalii zabrakło także Włodzimierza Matejewskiego -wieloletniego organizatora mistrzowskich zmagań szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Tym razem pieczę nad prawidłowym przebiegiem tej rywalizacji sprawował Paweł Kuna, od kilkunastu dni świeżo upieczony nauczyciel wychowania fizycznego w dawnym TGW Dębe.  

Klasyfikacja

DZIEWCZĘTA

  1. LO Komornica
  2. LO „Konopnicka”
  3. II LO Legionowo
  4. PZSP Serock

CHŁOPCY

  1. LO „Konopnicka”
  2. II LO Legionowo
  3. PZSP Serock
  4. LO Komornica

Na zdjęciu /od lewej/: Weronika Oleksiak, Magdalena Łuszczewska, Wiktor Olszewski, Emilia Składanek, Wojciech Karpiński, Daniel Janaśkiewicz, Paweł Kuna


Drukuj   E-mail

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież