Dobre rezultaty biegaczy

Daniel Wróblewski z klasy IIB zajął 10 miejsce w biegu na 3000 m podczas przełajowych mistrzostw Mazowsza szkół ponadgimnazjalnych rozegranych w piątek, 17 października na trudnych, nieco piaszczystych trasach w Kamionie. Na 14 miejscu linię mety minął jego szkolny kolega Emil Mańk we wcześniejszym biegu na dystansie 1500 m. – Jestem bardzo zadowolony z występu moich podopiecznych – przyznał sprawujący pieczę nad zawodnikami w tych zawodach trener Włodzimierz Matejewski.

Po niespełna dwóch dobach odpoczynku dysponujący dużym zapasem sił 17.letni Daniel wystartował w niedzielnym 9.Biegu Jesieni rozegranym w Wieliszewie. Zróżnicowana terenowo trasa o długości ok. 5 km ze startem na płycie stadionu sportowego przy ul. Modlińskiej, przebiegała ulicami centrum Wieliszewa a następnie skrajem kompleksu leśnego wzdłuż ulicy Willowej i Jeziora Wieliszewskiego.

Zwycięzcą biegu został Jacek Wichowski a w stawce blisko 150 biegaczy nasz drugoklasista z klasy o profilu wojskowym uplasował się na trzecim miejscu.